ShKuPi
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 qe ni web site per me dergu sms falas

Go down 
AuthorMessage
fRoD
Administrator
avatar

Number of posts : 87
Age : 23
VenDi : shkup
Registration date : 2008-03-28

PostSubject: qe ni web site per me dergu sms falas   Tue Apr 15, 2008 4:22 am

me se pari hyni ne web sajtin www.albasms.tk pastaj klikoni ku shkruan
1.Kliko ketu per te derguar sms Bluewin edhe mbasi te klikoni aty del ni faqe nalt eshte ni vend ku shkruan (Handynummer) edhe pak me poshte shkruan (Anedhe aty eshte shprastira per te shkruar numrin e personit qe deshirojm ti dergojme mesazh mesazh per kosove numri eshte keshtu +37744numri i personit dhe me poshte shkruan (SMS-Nachricht) edhe pak me poshte shkruan (Die Versandkosten entsprechen der Anzahl benötigter SMS.) dhe aty eshte hapesira per te shkruajtur mesazh dhe mbasi ta shkruani mesazhin klikoni (Senden) edhe u kry edhe presni nja 3 4 sekonda edhe kthehet ne nje faqe tjeter aty ku ju del numri dhe se qka keni shkruajtur ne mesazh per ti fshire keto shkoni te numri juaj eshte nje kuti e vogel aty e veni shejen dhe klikoni Löschen dhe kaq perfunduat kete mund ta provonı ne mobılın tuaj pa kur far problemı dhe jam ı sıgurt qe do te jenı te kenaqur po ashtu jam ı sıgurt qe 100% punon pershendetje nga Ergini i cili ndryshe quhem amigo...
Back to top Go down
View user profile http://www.sh-crew.com
vjosa
GuestPostSubject: +37744817127   Fri Nov 20, 2009 9:56 am

rdiehdnfiowefujewipofhweriofhveowdfdskj;rhqejwoifhyjqewIOGWqweiouyhfqw09fwyp9DEWujh90qwiefreqwhrfw89qFHWQJOIPJFE
Back to top Go down
+3774467
GuestPostSubject: +37744776972   Wed Feb 24, 2010 12:43 pm

tung nga doni bounce cheers
Back to top Go down
driton
GuestPostSubject: +37745258598   Wed Mar 10, 2010 5:40 am

tung sije a je mir
Back to top Go down
ralinda
GuestPostSubject: +38649815898   Tue Mar 16, 2010 2:22 pm

kldajkjsmkskslklklkssllsksksss cherry
Back to top Go down
besarti
GuestPostSubject: tung   Tue Jul 06, 2010 5:27 am

tung qka po ban aje mir si kaloni si shkoni pse jetoni perqka bashkpunoni me shka vallzoni ajroplani qysh e kadalsoni hahha tallava
Back to top Go down
era
GuestPostSubject: er   Sun Jun 19, 2011 12:52 pm

ttttttttttttttt
Back to top Go down
Sponsored content
PostSubject: Re: qe ni web site per me dergu sms falas   

Back to top Go down
 
qe ni web site per me dergu sms falas
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» New stereo sales web site > http://stereolist.com/
» great tube info site!!
» My brand new Sailor Moon site Isshou-ni.net!
» [Wanted] Following Cox Engine Manuals to list on my site.
» RGE Official Site

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.shkupi-hackers.com :: Tv & Mobil-
Jump to: