ShKuPi
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Me komandu ndonje PC tjeter

Go down 
AuthorMessage
fRoD
Administrator
avatar

Number of posts : 87
Age : 23
VenDi : shkup
Registration date : 2008-03-28

PostSubject: Me komandu ndonje PC tjeter   Mon Apr 14, 2008 6:46 am

Maspari duhesh ti me hi ne web edhe tani me ba ni username tanin edhe tash kur te bon aty e ki free edhe ta jep programin per me hi neper kompjutera,tash kur ta jep programin ti duhet me mar qat program ne flash a ku dush edhe cilit kompjuter don ja instalon edhe ja shenon imellen tane passin edhe per 2 min e kryn krejt tash kur shkon ne shpi hin ne www.logmein.com edhe tash del kompjuteri se ja ke instalu programin edhe tash munesh ti me ba qka dush mja shym kompjuterin,me mar sene mja livrit mousin qishtutt


Instaloe ne ndonje Pc ku ki qejf me e pas ne kontroll...i ban ato email pasa dhe mbaj ment krejt..prej ne shpi hin ne www.logmein.com e jep usernamin dhe passin cka e ke vendu atje edhe u kry..Besoj qe kesh i qart....
Back to top Go down
View user profile http://www.sh-crew.com
 
Me komandu ndonje PC tjeter
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.shkupi-hackers.com :: eBooKs TuturiaLe-
Jump to: