ShKuPi
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Digjital kompakt me zoom tė madh

Go down 
AuthorMessage
fRoD
Administrator
avatar

Number of posts : 87
Age : 23
VenDi : shkup
Registration date : 2008-03-28

PostSubject: Digjital kompakt me zoom tė madh   Mon Apr 14, 2008 6:33 am

Digjital kompakt me zoom tė madh
Kėtė muaj nė treg do tė paraqitet pjesėtari mė i ri i serisė sė fotoaparateve COOLPIX tė kompanisė Nikon. Pos sensorit optik me rezolucion prej 10 megapikselėsh, nė digjitalin kompakt Nikan ka arritur qė me sukses tė integrojė edhe zoomin e fuqishėm (18 x).
Seria kompakte COOLPIX ka fituar njė risi nė formėn e modelit P80. Sensori optik me rezolucion prej 10 megapikselėsh dhe hapje tė objektivit me kėnd te gjerė prej 27 deri nė 486 milimetra, janė vetėm nga disa karakteristikat tėrheqėse tė pajisjes sė paraqitur rishtazi. Nė COOLPIX P80 ėshtė integruar edhe stabilizatori i fotografisė qė nuk ėshtė shumė e zakonshme tek fotoaparatet kompakte, mirėpo tek kjo pajisje sigurisht se ėshtė me dobi pėr shkak tė hapjes sė rėndėsishme tė objektivit tė pėrmendur mė parė.

Nikon COOLPIX P80 nė treg do tė paraqitet nė fund tė kėtij muaji me ēmim tė shitjes prej rreth 448 eurosh, derisa detajet edhe mė specifike tė kaėsaj pajisje mund t’i shihni nė adresėn e mėposhtme.
Back to top Go down
View user profile http://www.sh-crew.com
 
Digjital kompakt me zoom tė madh
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bergen op Zoom vase
» Asia Championships 2012 Plus SG Qualifiers
» Hello from sunny Penarth!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.shkupi-hackers.com :: Lajme te portalit ( Teknologjija, shkenca dhe Website)-
Jump to: