ShKuPi
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Tel.. pa pare . Funksionon 100 %

Go down 
AuthorMessage
fRoD
Administrator
avatar

Number of posts : 87
Age : 23
VenDi : shkup
Registration date : 2008-03-28

PostSubject: Tel.. pa pare . Funksionon 100 %   Mon Apr 14, 2008 6:26 am

Thir ne telefon te Shpijes kudo jasht Maqedonise ...
pra hyni ketu http://www.12voip.com/en/download.html beni download
programin dhe hapni nje USER ..hapet programi dhe ju telefononi
koha bisede eshte vetem 5 min ...
dhe mandej ju prap mundeni te thirni okei
100 % Funksionon
Back to top Go down
View user profile http://www.sh-crew.com
 
Tel.. pa pare . Funksionon 100 %
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.shkupi-hackers.com :: Tv & Mobil-
Jump to: