ShKuPi
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Martohen Beyonce dhe Jay-Z

Go down 
AuthorMessage
fRoD
Administrator
avatar

Number of posts : 87
Age : 23
VenDi : shkup
Registration date : 2008-03-28

PostSubject: Martohen Beyonce dhe Jay-Z   Sun Apr 13, 2008 2:14 am

Beyonce dhe Jay-Z

Martohen Beyonce dhe Jay-Z

Pas shumė vite spekulimesh, mė nė fund kėngėtarja Beyonce Knowles ėshtė martuar tė premten me tė dashurin e saj prej vitesh, reperin Jay-Z.
Edhe pse nuk ka ende konfirmim nga ēifti, njė shoqe e Beyonce ka thėnė: “Ka ndodhur herėt nė mbrėmje. Jay dėshironte qė tė jetė njė ēėshtje shumė private, ku do tė merrnin pjesė vetėm miqtė dhe familja”.

Pas ceremonialit tė martesės, mbrėmja kishte vazhduar me njė ndejė luksoze nė apartamentin e Jay-Z, ku kishin qenė edhe nėna e Beyonce, Tina Knowles, babai Mathew, i cili ėshtė edhe producent i kėngėtares, motra e saj Solange, shoqet nga grupi “Destiny's Child”, Kelly Rowland dhe Michelle Williams, dhe mikesha e tyre Gwyneth Paltrow.
Back to top Go down
View user profile http://www.sh-crew.com
 
Martohen Beyonce dhe Jay-Z
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.shkupi-hackers.com :: Lajme te portalit ( Teknologjija, shkenca dhe Website)-
Jump to: