ShKuPi
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Si te hyjme dikujt ne PC perkrye Msn ?

Go down 
AuthorMessage
Furkan
Fillestar
avatar

Number of posts : 1
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Si te hyjme dikujt ne PC perkrye Msn ?   Sat Apr 12, 2008 7:38 am

<!-- / icon and title --> <!-- message --> I thua atij qe don me ju fut ne PC te veproj keshtu : Shko ne Actions, pastaj Request Remote Assistance dhe clik ne e-mail tend !!!
Pastaj e ki kompin e tij ne komp tand te hapet nje dritare e vogel dhe mundesh me luej K qe me te !
__________________
Back to top Go down
View user profile
 
Si te hyjme dikujt ne PC perkrye Msn ?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.shkupi-hackers.com :: eBooKs TuturiaLe-
Jump to: