ShKuPi
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod.

Go down 
AuthorMessage
Ardianche
Administrator
avatar

Number of posts : 10
Registration date : 2008-03-31

PostSubject: Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod.   Fri Apr 04, 2008 2:41 pm

Nqoft se jeni mashtru edhe e keni honger foren
qe e len ni cod ne undernick te msn, disa thojn
qe del muzika disa te ndrrohet ngjyra ( veq met mashtru me honger )

pra Codi osht kshtu: Kodi:
n?a_??ay?m?a????????????a???O??????r??? ?+N? ?L???
por ka edhe tjera code:
psh: qit cod rasisht vet e kom gjet :
Kodi:
0
pra qita jon codat qe nese e len ne undernick te mshelet msn edhe o shum problem.

Por gjithmon ka naj biruc

pra kur te hajsh ne fillim nese e ki msn plusin e qel ni tjeter msn edhe e qel te tjetra ( metoda e par ke kjo, por nese harron e nuk e perdor jett qashtu )
veq formati kryn pun tane

Metoda e 2:
shkoni ketu: Kodi:
X:\Documents and Settings\EmriPC\Application Data\Microsoft\MSN Messenger
pra njehere ja boni ne folder options ja boni show qe me i pa folderat qe jon te fshehur
dhe kur te hyni ktu: Kodi:
X:\Documents and Settings\EmriPC\Application Data\Microsoft\MSN Messenger
i kini disa foldera mu numra e ju qata foldera i fshini krejt,
ose ja boni cut dhe past me naj follder tjeter e krijon naj nja ne desktop
dhe i qet past aty

dhe pastaj provon me qel msn
(edhe ska qare pa bo )

nese te qelet msn-ja i merrni apet qato foldera i qet apet te qaj folder qe jon kon dhe kryhet...


ωєвѕιтє:ωωω.ѕнкυρι-нαкєяѕ.∂αяквв.σм
ωєвѕιтє:ωωω.∂ιѕρσηιм.σм
мѕη:ααя∂ιαη@мѕη.σм Very Happy
Code:
[quote]
[list=1][*][right]
Back to top Go down
View user profile
 
Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.shkupi-hackers.com :: Hacking & Security-
Jump to: