ShKuPi
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet

Go down 
AuthorMessage
fRoD
Administrator
avatar

Number of posts : 87
Age : 23
VenDi : shkup
Registration date : 2008-03-28

PostSubject: Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet   Fri Apr 04, 2008 1:33 pm

SONY, prodhuesi japonez i elektronikės, ditė mė parė, nė panairin Eco-Products 2007 Eco Style nė Japoni, ka paraqitur fotoaparatin "Odo" nė formė tė prerėsit pėr pica i cili mbushet kur lėkundet.

Aparati nuk ka bateri, e ėshtė gatshėm pėr fotografim pas 15 minutash tė lėkundjes. Kamera e kėtij aparati ėshtė e forcuar nė dorezėn nė tė cilėn gjendet edhe butoni pėr fotografim si dhe akumulatori i energjisė. Aparati nevojitet tė lidhet me kompjuter pėr t’i shfaqur rezultatet.

Edhe pse ky produkt nuk ėshtė i dedikuar pėr shitje komerciale, ai bie nė grupin e produkteve ekologjike nga Sony tė cilat shėrbejnė si pėrkujtues se si duhet
Back to top Go down
View user profile http://www.sh-crew.com
 
Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Tutorial] Ram preview on Sony vegas!
» Great value - Sony XDR-F1HD FM/FMHD/AM tuner
» Preamp Opinions?
» Making good audio distortion/effects
» Mkv Files to Vegas (Muxing way)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.shkupi-hackers.com :: Lajme te portalit ( Teknologjija, shkenca dhe Website)-
Jump to: