ShKuPi
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Buffalo ofron ''mini hard disk'' nga 500gb

Go down 
AuthorMessage
fRoD
Administrator
avatar

Number of posts : 87
Age : 23
VenDi : shkup
Registration date : 2008-03-28

PostSubject: Buffalo ofron ''mini hard disk'' nga 500gb   Fri Apr 04, 2008 1:16 pm

Teknoglogjia BUFFALO tė hėnen ka prezentua njė ''mini hard disk'' nga 500gb.Kjo model iu bashkohet edhe modeleve tė tjera tė kesaj lloj ''mini hard diska'' dhe do tė kushtoj rreth $329.
Ky devize(pajisje) ėshtė e ndertaur nga shasi plastike e cila ėshtė e krijuar ashtu qė mund tė pėrballoj goditjet e ndryshme, konektohet duke pėrdorur USB 2.0 dhe 1.1.Kablloja e USB-sė ėshtė e ndėtuar mbrenda devizes kėshtu qė lehtė mund tė mbeshtjellet rreth vehtes pėr njė paketim mė tė lehtė.
Mbrenda ėshtė njė mekanizem nga 5400 RPM e konektuar via USB deri tek SATA bridge(''urė'')
Dimensionet e saj janė 5 x 0.8 x 3.3 inēa dhe peshon rreth 0.190kg.
Mban edhe software por ėshtė vetem pėr Windows, pavarėsisht ėshtė i mundshėm edhe pėr Mac.
Back to top Go down
View user profile http://www.sh-crew.com
 
Buffalo ofron ''mini hard disk'' nga 500gb
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Die cut doilies and mini tickets
» Savoury mini cheese muffins
» Complete mini Dal catalog
» Mini pinwheels
» Asia Championships 2012 Plus SG Qualifiers

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.shkupi-hackers.com :: Lajme te portalit ( Teknologjija, shkenca dhe Website)-
Jump to: